Renginys

KULTŪROS MUITINĖ. ISTORINIO ŠOKIO DIRBTUVĖS SU EGLE KUKYTE

2024-06-18
Nėra įvertinimo
Dariaus ir Girėno g. 5, 72214 Tauragė, Lithuania

Kultūros muitinei įpusėjus pirmąjį vasaros mėnesį skiriame judesio istorijai. Birželio 18 d. 17 val. kviečiame į NEMOKAMAS istorinio šokio dirbtuves su Egle Kukyte. Užsiėmimas vyks Tauragės meno mokyklos salėje (Tauragės pilis, Dariaus ir Girėno g. 5, I korpusas, 2 aukštas).


Ši įvairaus amžiaus auditorijai skirta edukacija ne tik supažindins klausytojus su ankstyvojo šokio raida, prasidedančia Vėlyvaisiais Viduramžiais ir pasibaigianti XX a. pr., bet ir suteikia galimybę patiems žiūrovams pasimokyti įvairių istorinių laikotarpių šokių žingsnelių. Klausydamiesi edukatorės pasakojimo, stebėdami video medžiagą bei įgytas žinias gyvai pritaikydami šokyje bandysime paneigti mitą, kad senovėje žmonės nemokėjo linksmintis.

Edukacijos trukmė – iki 1,5 val. Norint dalyvauti edukacijoje šokio patirtis nėra būtina. Rekomenduojama turėti patogią avalynę.


APIE EDUKATORĘ:


Eglė Kukytė, baigusi Etnologijos bakalauro ir Lyginamųjų kultūrų studijų magistrą Vytauto Didžiojo universitete, dar mokydamasi vidurinėje mokykloje pradėjo domėtis istoriniu kostiumu bei istoriniu šokiu. Studijų metais atvykusi gyventi į Kauną prisijungė prie viduramžių šokių klubo „Saltus gladii“ (liet. Šokantis kalavijas) ir jau daugiau kaip 10 metų toliau sėkmingai užsiima istorinės rekonstrukcijos veikla. Šiandien Eglė aktyviai užsiima edukacijų istorinio šokio bei istorinio kostiumo tema organizavimu, siuva istorinius kostiumus Lietuvos muziejams, kultūros, turizmo centrams bei individualiems asmenims, dalyvauja, organizuoja istorinio kostiumo parodas bei gyvosios istorijos renginius.

Šis renginys yra projekto „Kultūros muitinė“ dalis, finansuojamas Lietuvos kultūros tarybos ir Tauragės rajono savivaldybės.

Informuojame, kad dalyviai gali būti matomi renginio nuotraukose ir vaizdo įrašuose, kurie gali būti paskelbti įvairiose medijos priemonėse.

Daugiau informacijos info@tauragesmuziejus.lt arba 0 684 37 336